سیستم مدیریت یکپارچه IMS

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیستم مدیریت یکپارچه یعنی چه ؟

سیستم مدیریت یکپارچه چیست ؟

نحوه اخذ سیستم مدیریت یکپارچه

چگونه می توان گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را دریافت کرد ؟

هر سازمان بنا به روش و اهدافی که درنظر دارند قانون و نظام خاص خود را دنبال میکند که ممکن است برخی از این قوانین بجا و سنجیده باشد و در نحوه ی اجرا دچار مشکل شوند و برخی دیگر هم در همان آغاز،  قوانین دست و پاشکسته و نسنجیده باشند که ارزش اجرایی و وقت گذاشتن ندارند. نظم و نظام در یک سازمان تنها به معنی زمان ورود و خروج منظم کارکنان ، تحویل به موقع کارها و یا واریز به موقع حقوق نیست بلکه شامل مواردی دیگر که از طریق سیستمهای مدیریتی مختلف اجرا میشود است. باتوجه به زمینه فعالیت هرارگان سیستم مدیریتی مختص به آن ضروریست اما جدای از این مسئله برای سرعت بخشیدن به امور و اجرای صحیح و برنامه استراتژیک میبایست سیستم مدیریتی  چندگانه باشد تا تمام موارد و مسائل موجود در سازمان را مورد بررسی قرار داده و بتوان اقدام اصلاحی و پیشگیرانه صحیح وبجایی را تعریف کرد.

سیستم های مدیریتی یاهمان استانداردهایی که برای یک سازمان در تمامی جنبه ها نجات بخش است شامل ایزو 9001 (ISO 9001  ) سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو 18001 ( OHSAS 18001 ) سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ، ایزو 14001 ( ISO 14001 ) سیستم مدیریت زیست محیطی میباشد. اگر در یک سازمان این سه استاندارد اخذ و پیاده سازی شده باشد درواقع آن سازمان دارای سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) میباشد که به آن در اصطلاح IMSمیگویند . هر سازمانی که این سه استاندارد را دارا باشد میتواند براحتی ادعا کند IMS  دارد و این خود بتنهایی کلی پیام دارد جهت اعتمادسازی و پیروی از یک روش استاندارد برای ارگانهایی که درصدد همکاری هستند . سیستم مدیریت یکپارچهIMS  میتواند براحتی هرآنچه که برای پیشبرد امور لازم است بدون خطا هدایت کند.

تایید سیستم مدیریت يکپارچه بر اساس مقررات ازموسسات اعتبار دهنده بين المللی است.

در واقع سیستم مدیریت یکپارچه IMS  تکمیل کننده سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 ( ( ISO 9001 میباشد. اما سیستم مدیریت کیفیت پایه و اساس استانداردهای سیستم مدیریتی ست که باوجود اجرای سیستم مدیریت یکپارچه   IMS  پایه و اساس محکم تر و کاملتر میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS با ما تماس بگیرید.

فرم الکترونیکی درخواست ایزو

دانلود فرم درخواست خدمات ایزو

اندیشه های برتر ، جویای بهترینند ...

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به صورت آنلاین (از طریق سایت) یا  تلفنی با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بهکارا تماس حاصل فرمایید.

بهکارا  :     2774 3341 - 021

               55100372 - 021

 

درباره ما

گروه مشاورین بهکارا

09123876275

021-33409150

021-33412774

info@behkara.com

تهران، خیابان شهید رجایی،خیابان شهدای شاملو،مجتمع وکیل، طبقه اول پلاک75، گروه مشائرین بهکارا